Thermomix Friend już w sprzedaży!

Dzięki Thermomix Friend Twoje gotowanie stanie się jeszcze prostsze!

Stacja Thermomix Friend® to nowy asystent urządzenia Thermomix®: przejmuje on niektóre z etapów w procesie gotowania, pozwalając na wykorzystanie urządzenia Thermomix® TM6 lub Thermomix® TM5 do przygotowania innych przepisów lub kroków przepisu. Taki zoptymalizowany proces gotowania pozwala na jeszcze większą oszczędność czasu podczas przygotowywania posiłków dla twojej rodziny i znajomych.

Teraz kreatywność w kuchni jest dwa razy większa dzięki gotowaniu z ustawieniami równocześnie w obu urządzeniach. Wykorzystaj swój niezawodny Thermomix® i stację Thermomix Friend®, aby z łatwością przygotować pyszne kilkudaniowe posiłki.

Dla maksymalnego ułatwienia procesu gotowania Thermomix Friend® jest połączony z TM6 przez Bluetooth®. Oznacza to, że poszczególne kroki przepisu, w tym czas, temperaturę i prędkość obrotów można automatycznie przesyłać do stacji z urządzenia Thermomix®: wystarczy tylko przekręcić pokrętło, a gotowanie rozpocznie się samo.

Większa oszczędność czasu

Oszczędność czasu i ułatwienie pracy w kuchni: podczas gdy Thermomix® pracuje, Ty możesz używać stacji Thermomix Friend® do gotowania, duszenia i mieszania składników, aby były gotowe do użycia dokładnie wtedy, kiedy ich potrzebujesz.
Rezultat: więcej przygotowanych składników i więcej pysznych dań do podania dla Twoich przyjaciół i rodziny. Jeszcze większy zachwyt przy mniejszym wysiłku.

Równoczesne gotowanie

Gotowanie w urządzeniu Thermomix® to dzielenie się miłością do jedzenia oraz nowymi przepisami. Wraz ze stacją Thermomix Friend® na Cookidoo® pojawi się wiele, nowych, ekscytujących przepisów z funkcją gotowania z ustawieniami, przygotowanych specjalnie dla obu urządzeń. Każdy nowy przepis został opracowany z funkcją gotowania z ustawieniami równocześnie w obu urządzeniach. Już pojawiło się nawet kilka kolekcji z przepisami na TM i TMF!

 

Cena zestawu Thermomix TM6 + TMF = 7210 zł 

Cena sam Thermomix Friend z naczyniem miksującym TM5 lub Tm6 = 2195 zł 

Cena sama stacja TMF bez naczynia = 1715 zł

Od 7 do 25 kwietnia kupisz zestaw lub TMF z naczyniem na RATY 0%!

Zapraszam do kontaktu! ☎️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *